skip to Main Content

Ajuntament de Begues

Esdeveniments per aquest organitzador

abril

dilluns01abril09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns01abril11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns01abril17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts02abril10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts02abril17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts02abril17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres03abril09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres03abril10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres03abril11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres03abril18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres03abril19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous04abril10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous04abril10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous04abril11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous04abril17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous04abril17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres05abril09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

dilluns08abril09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns08abril11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns08abril12:00dilluns13:30TALLERS DE NOVES TECNOLOGIES - COMPRES ONLINE12:00 - 13:30

dilluns08abril17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts09abril10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts09abril17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts09abril17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres10abril09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres10abril10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres10abril11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres10abril16:30dimecres18:30TALLER D’ÚS D’ORDINADORS I PROGRAMES D’ESCRIPTURA I DISSENY AMB ALUMNES DE 3R D'ESO16:30 - 18:30

dimecres10abril18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres10abril19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous11abril10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous11abril10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous11abril11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous11abril17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous11abril17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres12abril09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

dilluns15abril09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns15abril11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns15abril17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts16abril10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts16abril17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts16abril17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres17abril09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres17abril10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres17abril11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres17abril16:30dimecres18:30TALLER D’ÚS D’ORDINADORS I PROGRAMES D’ESCRIPTURA I DISSENY AMB ALUMNES DE 3R D'ESO16:30 - 18:30

dimecres17abril18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres17abril19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous18abril10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous18abril10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous18abril11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous18abril17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous18abril17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres19abril09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

dilluns22abril09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns22abril11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns22abril17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts23abril09:30dimarts11:30ESPECTACLE DE TITELLES SANT JORDI09:30 - 11:30

dimarts23abril10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts23abril17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts23abril17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres24abril09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres24abril10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres24abril11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres24abril16:30dimecres18:30TALLER D’ÚS D’ORDINADORS I PROGRAMES D’ESCRIPTURA I DISSENY AMB ALUMNES DE 3R D'ESO16:30 - 18:30

dimecres24abril18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres24abril19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous25abril10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous25abril10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous25abril11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous25abril17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous25abril17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres26abril09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

diumenge28abril12:00diumenge16:0037a FESTA DE LA GENT GRAN12:00 - 16:00

dilluns29abril09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns29abril11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns29abril17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts30abril10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts30abril17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts30abril17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

maig

dimecres01maig09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres01maig10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres01maig11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres01maig18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres01maig19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous02maig10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous02maig10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous02maig11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous02maig17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous02maig17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres03maig09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

dilluns06maig09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns06maig11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns06maig12:00dilluns13:30TALLERS DE NOVES TECNOLOGIES12:00 - 13:30

dilluns06maig17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts07maig10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts07maig17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts07maig17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres08maig09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres08maig10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres08maig11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres08maig16:30dimecres18:30TALLER D’ÚS D’ORDINADORS I PROGRAMES D’ESCRIPTURA I DISSENY AMB ALUMNES DE 3R D'ESO16:30 - 18:30

dimecres08maig18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00

dimecres08maig19:00dimecres20:00TALLER DE BALL (GRUP 2)19:00 - 20:00

dijous09maig10:00dijous11:00TALLER DE LA IMAGINACIÓ10:00 - 11:00

dijous09maig10:30dijous11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 110:30 - 11:30

dijous09maig11:15dijous12:15TALLER DE LA MEMÒRIA11:15 - 12:15

dijous09maig17:00dijous19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dijous09maig17:30dijous18:30TALLER DE SARDANES17:30 - 18:30

divendres10maig09:30divendres10:30TALLER D'AUDICIONS MUSICALS09:30 - 10:30

diumenge12maig12:00diumenge13:30TALLERS DE NOVES TECNOLOGIES12:00 - 13:30

dilluns13maig09:30dilluns10:30TALLER DE MÚSICA EN MOVIMENT09:30 - 10:30

dilluns13maig11:00dilluns12:00ESPAI LÚDIC11:00 - 12:00

dilluns13maig12:00dilluns13:30TALLERS DE NOVES TECNOLOGIES12:00 - 13:30

dilluns13maig17:00dilluns19:30JOC DE CARTES "LA CANASTA"17:00 - 19:30

dimarts14maig10:30dimarts11:30TALLER DE GIMNÀSTICA SUAUGrup 210:30 - 11:30

dimarts14maig17:00dimarts18:00TALLER DE MUSICOTERÀPIA17:00 - 18:00

dimarts14maig17:30dimarts19:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 1)17:30 - 19:00

dimecres15maig09:30dimecres10:30TALLER DE XIFRES I LLETRES09:30 - 10:30

dimecres15maig10:30dimecres11:30TALLER DE MEDITACIÓ I RELAXACIÓ10:30 - 11:30

dimecres15maig11:30dimecres13:00TERTÚLIES ARTÍSTIQUES (grup 2)11:30 - 13:00

dimecres15maig18:00dimecres19:00TALLER DE BALL (GRUP 1)18:00 - 19:00